Jeden dzień, całe życie.

×

Błąd

please, make sure that the ZT Counter plugin must be enabled

Zmień swoje życie !

Jeśli jesteś gotowy na pozytywne zmiany w Twoim życiu - otwórz się na możliwości z wodą koralową !

Dlaczego warto pić wodę z dodatkiem Coral Mine ?

Woda którą kupujemy w sklepie, lub tą która płynie z naszych kranów, to nie jest woda o której marzą komórki z których zbudowany jest nasz organizm.

Niemniej jednak, trzeba najpierw pamiętać o wypijaniu odpowiedniej ilości wody.

Normą powinno być 0.3 litra na 10 kg naszej wagi. Czyli osoba ważąca:
50 kg powinna wypijać 1.5 litra
80 kg powinna wypijać 2.4 litra
100 kg powinna wypijać 3 litry

czystej, bio dostępnej i o odpowiednich parametrach wody.
Zaniedbanie w tym obszarze powoduje nie dziesiątki, ale setki a nawet tysiące różnych problemów zdrowotnych.
Takie najbardziej powszechne to bóle stawów i kręgosłupa, nadciśnienie, problemy krążeniowe, problemy z wypróżnianiem a co za tym idzie problemy z skórą, bóle głowy, migreny i setki innych dolegliwości.
O tym jakie są konsekwencje nie wypijania odpowiedniej ilości wody, można posłuchać w tym nagraniu. http://www.youtube.com/watch?v=oiDxgkWI_ws&t

Poza ilością wypijanej wody, ważne są też jej parametry.
To dzięki nim w dużej mierze, utrzymywana jest odpowiednia równowaga kwasowo zasadowa a ta z kolei, warunkuje ilość tlenu w naszym organizmie.
Woda w naszym organizmie powinna posiadać odpowiedni potencjał REDOX, który wraz z antyoksydantami, eliminuje wolne rodniki, które przyczyniają się do powstawania procesów zapalnych a te przyspieszają starzenie się naszego ciała.
Oprócz pH i Redoxu są jeszcze inne bardzo ciekawe i tajemnicze parametry, bez których nasze ciało nie było by w stanie funkcjonować.

W tym nagraniu jest więcej na ten temat: https://youtu.be/Et0z6usZidw

Wszystkie te parametry, plus 76 minerałów w formie jonowej możemy uzyskać po zastosowaniu wyjątkowego i unikatowego w skali świata, produktu Coral Mine
Zobacz dlaczego tak jest:
Coral Mine- prosty sposób aby pić wodę najwyższej jakości https://youtu.be/AqLqKUdJxBs
Prosty sposób przygotowania Coral Mine https://youtu.be/Fa1m3gVUJHU

Takie efekty mają ludzie którzy piją wodę z Coral Mine www.youtube.com/watch?v=jDWJQ7SptTk&t
 
Koncepcja zdrowia, która opiera się na prawidłowym nawodnieniu, skutecznym oczyszczeniu i detoksykacji oraz odpowiednim odżywieniu komórkowym i efektywnej ochronie organizmu.
4 kroki prowadzące do zdrowia.
 
Pierwszym krokiem jest nawodnienie i odkwaszenie organizmu poprzez wypijanie odpowiedniej ilości wody o odpowiednich parametrach.
Do osiągnięcia odpowiednich parametrów wody wykorzystane są 3 produkty z zestawu Hydramax
1) Coral Mine - sproszkowany koralowiec, zawierający 76 minerałów w formie jonowej.
2) H-500 Jest to produkt, który dzięki swojemu składowi, aktywuje wolny wodór a wodór jest najsilniejszym na świecie przeciwutleniaczem i dzięki jego działaniu eliminujemy w organizmie stany zapalne.
3) Pentokan to produkt w postaci musującej tabletki w skład którego wchodzi potas a dzięki połączeniu go z wit C i D-rybozą, potas bardzo szybko i skutecznie dostaje się do komórki.
Drugi krok - Coral Detox.
Ten zestaw oprócz Coral Mine i H-500 zawiera jeszcze Lecytynę i Assymilator, czyli 7 grup enzymów trawiennych, pochodzenia roślinnego.
W ten sposób organizm przygotowywany jest do kolejnego etapu oczyszczania, czyli do odrobaczania w którym są wykorzystywane rośliny których pasożyty bardzo nie lubią i dzięki temu opuszczają one organizm żywiciela.
Po odrobaczaniu, trzecim etapem drugiego kroku, jest oczyszczanie jelit i całego organizmu.
Po trzech etapach drugiego kroku (detoksykacja, odrobaczanie i oczyszczanie organizmu) będzie trzeci krok do zdrowia, czyli odżywianie komórkowe.
Po odżywianiu jako czwarty krok będzie ochrona, czyli wzmocnienie układu immunologicznego.
 
Programy i zestawy produktów prowadzące do zdrowia:

Nawodnienie - Hydramax
Oczyszczenie/Detoksykacja - Coral Detox lub Coral Detox Plus
Oczyszczenie/Detoksykacja - Parashield
Oczyszczenie/Detoksykacja - Colo-Vada Light
Zdrowie - NutriPack
 
Krótko o całej tej unikatowej koncepcji zdrowia można posłuchać z tego nagrania:
 
Unikatowa koncepcja zdrowia w 7 minut

H-500 Najpotężniejszy antyoksydant i źródło energii

Pentokan - Najszybciej i najskuteczniej wchłaniający się POTAS
 
Potrzebujesz TY lub ktoś inny z Twojej rodziny, znajomych wysokiej jakości produktów, suplementacji to zapraszam tutaj https://coral.club/pl/6982491.html?language=pl
rejestrując się przez link referencyjny ceny będą niższe o -20%, za każdy zakup otrzymuje się punkty, po przekroczeniu 500 punktów otrzymuje się dodatkowo -10% w postaci rabatu zwrotnego do wykorzystania przy zakupach,
na koncie zbierają się środki za które można pokrywać 40% swoich zakupów.
 
Kupujesz wodę butelkowaną w sklepach ? jeśli tak, to czy chcesz poznać lepsze, tańsze i wygodniejsze rozwiązania na to, by mieć wysokiej jakości wodę w domu, bez konieczności ciągłego jej kupowania i noszenia do domu ?
Jest to rozwiązanie które pozwala oszczędzać nasze finanse a jednocześnie mieć dostęp do lepszej jakościowo wody, bez konieczności noszenia jej ze sklepu.
Przy okazji nie generujemy śmieci w postaci butelek plastikowych, co pozytywnie wpływa na środowisko a przez to też na lepszą przyszłość naszą i naszych dzieci.
Ale najcenniejsze w tym jest to, że zdecydowanie poprawiamy zdrowie i jakość naszego życia.
I znów można pić wodę prosto z kranu. https://youtu.be/3DHnUJEVX9c
Jak poprawić jakość swojego życia ?
www.zacznijodwody.pl
 
można jeszcze bardziej poprawić swoje zdrowie, samopoczucie pijąc zdrową, czystą wodę, tu są http://hydropure.com.pl/ informacje na temat czystej wody i oczyszczania wody metodą osmozy odwróconej,
 
można poczytać i wtedy odpowiedzieć sobie na pytanie, czy temat jest wart uwagi ? i czy warto zainwestować w takie urządzenie ?
jeśli ktoś kupuje dużo wody butelkowej o wątpliwej jakości to jak najbardziej polecam tego typu urządzenie,
u nas kupowało się wodę całymi zgrzewkami i jak zdałem sobie sprawę ile wydajemy pieniędzy na zakup wody nie wiadomo jakiej jakości to postanowiłem zakupić to urządzenie,
 
w razie zainteresowania zakupem urządzenia można dzwonić do:
Paweł Bilski
Kom. 509 714295
 
dzwoniąc do Pawła proszę przekazać, że z mojego polecenia, ja polecając mam wymianę filtrów w urządzeniu, po prostu taką strategię ma firma, jeśli ktoś zakupi z Twojego polecenia też będziesz miał wymianę filtrów za free :-)